Aktualitet

VIDEO/ Këshilltari shpërthen ndaj Voltana Ademit: Ju meritoni pushkatim po të jetë personale. Shkodrën po e mbani peng, jeni bashki e kalbur, ju ka vdekur çdo qelizë

Nga S B | 1 January, 2020 14:55

Këshilltari Arbis Vjerdha ka shpërthyer ne keshillin bashkiak ndaj kryebashkiakes Voltana Ademi dhe stafit te saj.

 “Ju meritoni pushkatim po te jetë personale, Shkodrën po e mbani peng dhe jeni bashki e kalbur, ju ka vdekur çdo qelizë.

Ju keni degjeneru Shkodrën.”- tha Arbis Vjerdha.  (TemA)

Share! Facebook Twitter Whatsapp

26 komente në “VIDEO/ Këshilltari shpërthen ndaj Voltana Ademit: Ju meritoni pushkatim po të jetë personale. Shkodrën po e mbani peng, jeni bashki e kalbur, ju ka vdekur çdo qelizë”

 1. Muco says:

  Po pse akoma mer rroge nga shteti kjo sorra?hajde rilindje kurve hajde

 2. Agimi says:

  Arbisi eshte djale me bote.Shperthimi i tij kunder Voltana Ademit eshte i perligjur. Keshilli bashkiak i mbajtur peng nga nje njeri i vetem.Turp e faqja e zeze per Voltanen.

 3. Shkodra Venedikase says:

  Shkodrant turq meritojne neveri dhe perbuzje. Dihet te shporren ne anadol nga kane ardhe.

  1. undefined says:

   Por perpara se “shporren” shkodranet….do te shkerdhejm Anastasin tuaj….poshte e lart…..dhe do ta terheqim zvarre ne mes te Tiranes si Qen plerash….mbaje mend….

   1. Ilirida says:

    Jam dakord undefined!

   2. ti je loqe patriot fallco says:

    Anastasin tat e ke dhurate nga Sali Berisha o karush patriot, mos boj si kot si i nxef.

  2. Shoke kemi ne mes tene,shume armiq e tradhetor...bobo mos u qofte thene,vec qe s' kane gje ne dore says:

   Feja e shqiptarit eshte shqiptaria…!!!

  3. Shkodrani1 says:

   Po kush jane shkodran edhe turq mor te shkerdhefte kina nanen e motren

  4. Toni says:

   U hangsh toçin shkodranve turq e shkodraneve te krishtere,plehra qe mundoheni vetem te krijoni ndasi,shkodranet jane shqiptare dhe kulla e ilirise para se te jene musliman apo te krishtere

  1. Shkodra venedikse says:

   Undefined do shkerdhehesh poshte e lart me gjithe talebanet e tu vellezer.

   1. Partizani says:

    Para apo pasi te qijme motren ty apo edhe gocen apo ca pidhi ke ne fis.

   2. Malo says:

    Shkoderanet e tregojne here pas here se kush e zgjate bishtin edhe gjuhen ja presin,ne forma te ndryshme sigurishte,pra me kete dua te theme ketije Venedikasit qe mos i Hidh se pervelohesh ti Edhe Mizat e dheut qe ke ne Teritorin tate.

 4. pilafi says:

  Baj kijdes bre keshilltare, po kjo e perdalme asht e dashurume me bombat molotov. Me ken shkodran te tan i ban dhe motres po ja ven.

 5. Ton says:

  Po mire o Arbis….po pse ju te Ps shkoni ne zgjedhje me njerez me Probleme? A sna thua? Dhe e ha Shkodra pastaj ……njerezit e thjeshte se dy palet njesoj jeni. Rrofsh Albini.

 6. k. kola says:

  Ti mor djal nga fjalet qe flet tregon se je djale i mire i thjeshte por ata nuk i munde se ata jane te pameshirshem jane hajduta jo se nuk e dine ku eshte keq Shkodra pore ata jane te pa ngopur pore Ty bravo.

 7. Dr. Nerguti says:

  Edhe kjo ju mungon : pushkatimi i njerezeve ketyre nostalgjikeve qe ne shtepite e tyre jane mesuar vetem me fjalet armiqe e pushktatim!! Kur do beheni njereze?!
  Keni shume nga radhet e juaja me ´pushkatuar’ per demet qe i sjellinShqiperise para se me ardhe tek Voltana!

 8. Koba says:

  Turp duhet te kete Like Hajduti qe nuk lejon zgjedhjet ne Shkoder.

 9. mik says:

  Keshilltari Arbis Vjerdha ka te drejte per te gjitha pikat qe thote, edhe pse ashtu ja kan sygjeru, prandaj fajson vetem njeren pale. Fajson ate pale qe ka n’dore pushtetitin, e jo ate pale qe ka n’dore buxhetin. Edhe ate pak buxhet qe i jepet Shkodres, nje pjese e abuzojne, nje pjese financohet per hesape te tyre, e pjesa qe mbetet shperndahet ne forme ” ndihme sociale “. Arbis Vjerdha ( pa dasht me e fy ) per moshen dhe eksperiencen qe ka nuk mundet me analizu arsyet pse Shkodra ndodhet ne kete gjendje, perndryshe ai nuk do fliste vetem per faktet siperfaqesore.
  Pa dasht me u qyrravit : Shkodra nuk asht e mbajtur peng prej nje njeriu apo nga kjo qeveri, por nga te gjithe qeverite pa perjashtim, qysh ne qeverin e Zogut. Po ti hidhni nje sy historise, edhe qorri e sheh.
  Pa dasht me e zmadhu apo me ofendu kend, por Shkodra asht nje qyetet qe krijon nje far superioriteti tek te tjeret. Shkodra ka prodhu te pakten 30% te historise Shqiptare. E keni vu re ne histori, te gjitha qytetet elitare te vjetra ne bote, prap kane te njejtin statut, por jo Shkodra.
  Nje qytet me nje pozite gjeografike nga ma te dobishmet ne bote, me nje pasuri natyrore ma te pasur nga te gjithe, nje qyeti qe nuk i mungon asgja, apo sic thote Kadareja : “nje njeriu te zakonshem te ardhur nga qyteti ortodoks i Manastirit, Shkodra i duket si fillimi i Evropes “. Atehere pse u katandis Shkodra si lypese ?! Shkodra aty ku ka qene asht prap. Shkodra prap prodhon kulture dhe dije. Atehere Pse ?

 10. andrea says:

  po vereni ne bashki Vldrine ku ju ndalon

 11. Konjak says:

  Zoteri Vjerdha , po ne fytyre s”dukesh kaq barbar , sa me fjale . Kaq thell te shtyn marrezia , sa te shprehesh barbarizma pa pendese , pa ndrojte , pa shpirt , pa ide .
  C’do njeri ka te metat dhe te mirat e tij , per te mangesite , aplikohen vrejtjet , per perparesite , aplikohen falnderimet ; por jo , asnje here nuk mund te shprehim deshiren e ekzekutimit –eleminimit fizik — per tjeterin , per perfitime politike . Per marrezin qe shpreh , nuk mund te them se jeni nga Avganistani apo nga Somalia , por siptoma te tilla i manifestoni . Sidoqoft nukse te anatemoj per orgjinen barbare qe keni ; por per mungesen e reagimit ndryshe , me racional , po . Karrikia e institucjoneve te shtetit –popullit– ju ka shperfitiruar , jo vetem juve , por shume nga rraca juaj .

 12. shkodran says:

  doli dhe idioti Konjak te flasi karlliqet e zakonshme

 13. ben says:

  Muco-Ne demokraci, pushtetet jane te ndara. Ne Shkoder, kandidati socialist u skualifikua per probleme te tjera, prandaj kjo sorra vazhdon te krakariti ne Bashkine e Shkodres.

 14. ARI says:

  KUSH JANE SHKODRANET TURQ SE SPO I NJOHIM. NA I TREGO PAK O VENECIAN

 15. ARI says:

  O NJEREZ INJORANTE QE OFENDONI , NUK KA SHKODRAN TURQ EDHE VENEDIKAS POR SHQIPTARE TE LODHUR E TE SHTYPUR. MOS NXISNI PERCARJE FETARE. SEPSE VETEM DAM I BENI SHKODRES EDHE SHQIPERISE. KRITIKONI POLITIKANE TE PA ZOT QE SDINE ME DREJTU SKA PROBLEM POR JENI JU VETE QE I VOTONI ATO. TASHTI ME 25 PRILL VOTONI .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aktualitet

Ministri britanik i Shëndetësisë: Qëndroni të qetë dhe vazhdoni vaksinimin me AstraZeneca

Ministri britanik i Shëndetësisë, Matt Hancock kërkoi sot të vazhdohej procesi i vaksinimit kundër COVID-19 me AstraZeneca, duke siguruar se nuk kishte prova se ajo shkaktonte mpiksje gjaku. Përdorimi i kësaj vaksine u pezullua si masë parandaluese nga disa vende të shqetësuara për efekte të mundshme anësore. “Nuk ka prova që këto vaksina kanë shkaktuar […]

17 March, 2021 13:40 | 0 Komente
Aktualitet

LETRA/ Basha nuk e kandidoi në Vlorë, Këshilltari i Sigurisë në PD jep dorëheqjen. Gjeneral Ahmetaj: Sekserët kanë pushtuar të djathtën

Ish-këshilltari i sigurisë kombëtare pranë PD Piro Ahmetaj ka dhënë dorëheqjen nga ky funksion. Ahmetaj ka kërkuar dorëheqjen e parevokueshme nga detyra përmes një letre drejtuat strukturave të PD-së. Në letrën drejtuar kreut te PD Lulzim Basha, Ahmetaj shpreh ndjesën për të gjithë ata që mund të ketë lënduar ose zhgënjyer me këtë akt. Ai shpreh […]

17 March, 2021 13:23 | 0 Komente
Aktualitet

Asgjë nuk është siç duket: Kulisat e fushatës, nga Meta te Basha

Fushata për zgjedhjet e 25 prillit, si kurrë ndonjëherë po shfaqet si një fushatë atipike dhe e tillë do të jetë deri në fund. Një fushatë e kondicionuar nga pandemia dhe rregullat anti-Covid, por edhe një fushatë ku nuk kemi vetëm dy palët në garë, ata në pushtet dhe ata në opozitë, por shumë faktorë […]

17 March, 2021 13:19 | 0 Komente
Aktualitet

Sadiku në histori, shqiptari i parë në Copa Liberatores

Transferimi në Bolivinë e largët i befasoi të gjithë. Por, Armando Sadiku hyn në histori, si futbollisti i parë shqiptar që luan në Copa Libertadores. Sulmuesi debutoi në turneun që është ekuivalent i Champions në Amerikën Latine, në fitoren 5-0 që skuadra e tij, Bolivar regjistroi përballë uruguaianëve të Wanderers, duke siguruar një biletë në […]

17 March, 2021 13:15 | 0 Komente
Aktualitet

ANALIZA: Serbisë dhe Malit të Zi u ofrohet rrugë më e shkurtër për në BE

Në Bashkimin Evropian janë duke vazhduar përgatitjet që Mali i Zi dhe Serbia të përfshihen në metodologjinë e re të zgjerimit të bllokut, që ishte miratuar në shkurt të vitit 2020. Në një dokument të brendshëm, të përgatitur nga Komisioni Evropian për shtetet anëtare, janë paraqitur hapat përmes së cilave edhe Mali i Zi dhe […]

17 March, 2021 13:04 | 0 Komente
© 2021 Gazeta Tema. All Rights Reserved
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.