Aktualitet

FOTO: “Parajsa”! Këmbëkryq e buzë ujit të kristaltë, Rama mesazh nga Nivica

Nga J M | 5 February, 2021 23:07

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar ditën e sotme një tur vizitash në Tepelenë.

Pak më parë ai ka publikuar një foto nga Nivica, ku shihet i ulur këmbë kryq duke shijuar natyrën e bukur të këtij fshati.

Larg situatës politike, me këmbët kryq dhe buzë ujit, Rama në foton e publikuar shkruan “Parajsa e Nivicës”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Edi Rama (@ediramaal)

Share! Facebook Twitter Whatsapp

12 komente në “FOTO: “Parajsa”! Këmbëkryq e buzë ujit të kristaltë, Rama mesazh nga Nivica”

 1. E ke hak.

  Të rrojë A.T. që bëri nivicën me paret e shtetit.

  Sot pronë private e auronit
  A.T.

  1. Ku je o shtet? says:

   Ku eshte kjo parajse,ku duket nje perrua i vogel,nje terren i tere gure dhe shkurre, pa asnje peme te mbjelle dhe mbi te gjitha nje fshat ku nuk eshte shtruar rruga dhe nuk ka drita sic e mori vesh edhe vete Rama!
   Pra u harxhuan ne nje shtepi private 2 milion leke per ta rikonstriuktuar por qe nuk dihet se per cfare do sherbeje!
   Ky qenka fshati turistik midis 100 fshatrave qe KLSH dhe SPAK-u duhet ta hetoje se atje ka korrupsiopn te hapur!

  2. Kalec Dega says:

   “Gjigandi dhe Albanistani”- kur do beje Mero nje shkrim per dhine e zgjebosur…te rrumpalles albanistan…
   …ene per E- Hekurudha, E – Aeroporte ne Kukes e Vlore, Sarande, Divjake e Gramsh.
   =
   per vota ska nevojeshallvarja ,sa te kete votat e refugjateve,lol???…ja nje shkrim tjeter se nuk po kerkoj per riciklimin shembullor te plerave toksike ne Albanistan…

 2. Bravo Gjigand !
  Por premto dhesidomos mbaje premtimin para shqieptareve sot se ne madatin e trete pas 25 prillit do te fillosh te besh me te vertetet SHTET.
  Dm.th: zbatim te ligjit, lirim te trotuareve neper qytete, respektim te prones dhe sidomos kthim te prones se ligjshme pronarit te ligjshem, gjykimin sipas ligjeve te shtetit shqipetar te hajduteve politike, vrasesve politik te ketyer30 vjeteve ne Shqiperine tone.
  Pa vendosur keto objektiva ne themel te punes per 4-vitet e ardhshme,,,,, zhgenjimi do jete shume i madh te ne shqipetaret.
  SHPRESOJ qe te bjeri ne vsh te degjueshem ky mesazh zoti RAMA.

  1. Ku je o shtet? says:

   Ku eshte kjo parajse,ku duket nje perrua i vogel,nje terren i tere gure dhe shkurre, pa asnje peme te mbjelle dhe mbi te gjitha nje fshat ku nuk eshte shtruar rruga dhe nuk ka drita sic e mori vesh edhe vete Rama!
   Pra u harxhuan ne nje shtepi private 2 milion leke per ta rikonstriuktuar por qe nuk dihet se per cfare do sherbeje!
   Ky qenka fshati turistik midis 100 fshatrave qe KLSH dhe SPAK-u duhet ta hetoje se atje ka korrupsiopn te hapur!

 3. Qinani says:

  Po
  Kshu ka qen bota n kto an edhe n koh t komunizmit
  Pse atehere ishte ferr
  E tash po na quhet parajajs.

  Ah sa bythqir.. jan njerzit !
  Kur i don bytha dhe i fytet e quajn kar parajs
  Kur i del,e quajn mut ferr..
  Por esht e njejta gje..nji material n form llozi rrethor..
  Sa i ndyt qi osht homosapiensi !!
  Prandaj perendi alieni i mbyti me yjin biblik.

  1. 555 says:

   O Qi-nanen,cfare do thuash o trap zalli?
   Po kur je injorant,shko futi nje tas grosh dhe mos ha mut ketu?

 4. Bjorg says:

  o Qenan cfare shqipje po mundohet te shkruash?

 5. nashi mir ben .
  do ulesh e do pushosh
  e mbledhesh forcat per t’ja filluar perseri marrshimit legjendare .
  eh mer Rilindasi Botes se re na shpetove Memedhene nga qent e Stanit
  hallah xhubleta dhe poturet e trimerise .

  1. Jo ne cader, ne natyre gju me gju me popullin says:

   Lol!
   =

   pershendetje nga Nivica si pikturat e njonit, lol

 6. Qerim Vidohova says:

  Po mire o njerz, po nuk paska mjek ky shtet, te shohe se ne cfare gjendje mendore eshte Kryeministri i vendit?

 7. N.VJOSA says:

  O Qerim, o Vidohovë,
  Prej mashtrimit ke rene kovë
  Pjese e Llumit te Salis
  Luftes pistë, poshtersise…
  ***
  Ka dalë Llumi PDiste
  Me i dhjeri, me i piste
  I verbon Liberatori
  Edi Rama P u n ë t o r i…!
  ***
  Edi Rama eshte Flori
  O ju llum, o llum i zi
  Ka ndryshuar Shqiperia
  Se flasin punet e tija…!
  ***
  Albania turistike
  Doli nga nata ne D R I T Ë…
  Se dhe Roma historike
  S ‘ështe ndertuar ne nje dite…!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aktualitet

Ministri britanik i Shëndetësisë: Qëndroni të qetë dhe vazhdoni vaksinimin me AstraZeneca

Ministri britanik i Shëndetësisë, Matt Hancock kërkoi sot të vazhdohej procesi i vaksinimit kundër COVID-19 me AstraZeneca, duke siguruar se nuk kishte prova se ajo shkaktonte mpiksje gjaku. Përdorimi i kësaj vaksine u pezullua si masë parandaluese nga disa vende të shqetësuara për efekte të mundshme anësore. “Nuk ka prova që këto vaksina kanë shkaktuar […]

17 March, 2021 13:40 | 0 Komente
Aktualitet

LETRA/ Basha nuk e kandidoi në Vlorë, Këshilltari i Sigurisë në PD jep dorëheqjen. Gjeneral Ahmetaj: Sekserët kanë pushtuar të djathtën

Ish-këshilltari i sigurisë kombëtare pranë PD Piro Ahmetaj ka dhënë dorëheqjen nga ky funksion. Ahmetaj ka kërkuar dorëheqjen e parevokueshme nga detyra përmes një letre drejtuat strukturave të PD-së. Në letrën drejtuar kreut te PD Lulzim Basha, Ahmetaj shpreh ndjesën për të gjithë ata që mund të ketë lënduar ose zhgënjyer me këtë akt. Ai shpreh […]

17 March, 2021 13:23 | 0 Komente
Aktualitet

Asgjë nuk është siç duket: Kulisat e fushatës, nga Meta te Basha

Fushata për zgjedhjet e 25 prillit, si kurrë ndonjëherë po shfaqet si një fushatë atipike dhe e tillë do të jetë deri në fund. Një fushatë e kondicionuar nga pandemia dhe rregullat anti-Covid, por edhe një fushatë ku nuk kemi vetëm dy palët në garë, ata në pushtet dhe ata në opozitë, por shumë faktorë […]

17 March, 2021 13:19 | 0 Komente
Aktualitet

Sadiku në histori, shqiptari i parë në Copa Liberatores

Transferimi në Bolivinë e largët i befasoi të gjithë. Por, Armando Sadiku hyn në histori, si futbollisti i parë shqiptar që luan në Copa Libertadores. Sulmuesi debutoi në turneun që është ekuivalent i Champions në Amerikën Latine, në fitoren 5-0 që skuadra e tij, Bolivar regjistroi përballë uruguaianëve të Wanderers, duke siguruar një biletë në […]

17 March, 2021 13:15 | 0 Komente
Aktualitet

ANALIZA: Serbisë dhe Malit të Zi u ofrohet rrugë më e shkurtër për në BE

Në Bashkimin Evropian janë duke vazhduar përgatitjet që Mali i Zi dhe Serbia të përfshihen në metodologjinë e re të zgjerimit të bllokut, që ishte miratuar në shkurt të vitit 2020. Në një dokument të brendshëm, të përgatitur nga Komisioni Evropian për shtetet anëtare, janë paraqitur hapat përmes së cilave edhe Mali i Zi dhe […]

17 March, 2021 13:04 | 0 Komente
© 2021 Gazeta Tema. All Rights Reserved
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.