Aktualitet

Paketa e Pages nga Fibank ofron shume avantazhe ne nje llogari!

Nga S B | 12 March, 2021 10:12

Duke zgjedhur Fibank per llogarine e pages, krijohet mundesia per shume perfitime ne nje pakete te kombinuar produktesh e sherbimesh bankare! Kushdo qe hap nje llogari page perfiton deri ne 6 paga overdraft si fond ekspres per cdo nevoje ne jeten e perditshme si nje burim i mire te ardhurash te menjehershme.

Per te lehtesuar klientet ne veprimet e tyre te perditshme kjo pakete ofron nje karte debiti falas si dhe nje karte krediti me 0 komision mirembajtje ne vitin e pare. Nje nga avantazhet me te medha te kesaj pakete eshte edhe perfitimi i nje kredie konsumatore me norme intersi me te ulet se klientet standard.

Fibank ofrohen të gjitha këto dhe shumë më tepër, si risite ne teknologji me perdorimin e sherbimit E-banking e Fibank Mobile për të kontrolluar llogarite dhe kryer çdo veprim online. Online banking eshte nje sherbim pa komisione qe e lehteson maksimalisht marredhenien me banken.

Paketa e Pages ofron avantazhe ne nje llogari dhe hap mundesite per nje bashkepunim te gjere afatgjate me Fibank. Cdo klient qe merr pagen ne Fibank eshte preferencial ne cdo produkt dhe sherbim bankar ne vijimesi.

Share! Facebook Twitter Whatsapp

2 komente në “Paketa e Pages nga Fibank ofron shume avantazhe ne nje llogari!”

  1. Kombinati says:

    Bankat ne Shqiperi jane firma piramidale elektronike. Overdrafti eshte kredi me interesa te fshehta.

  2. Argita says:

    Ky eshte artikull i sponsorizuar apo informcion per lexuesit !!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aktualitet

Ministri britanik i Shëndetësisë: Qëndroni të qetë dhe vazhdoni vaksinimin me AstraZeneca

Ministri britanik i Shëndetësisë, Matt Hancock kërkoi sot të vazhdohej procesi i vaksinimit kundër COVID-19 me AstraZeneca, duke siguruar se nuk kishte prova se ajo shkaktonte mpiksje gjaku. Përdorimi i kësaj vaksine u pezullua si masë parandaluese nga disa vende të shqetësuara për efekte të mundshme anësore. “Nuk ka prova që këto vaksina kanë shkaktuar […]

17 March, 2021 13:40 | 0 Komente
Aktualitet

LETRA/ Basha nuk e kandidoi në Vlorë, Këshilltari i Sigurisë në PD jep dorëheqjen. Gjeneral Ahmetaj: Sekserët kanë pushtuar të djathtën

Ish-këshilltari i sigurisë kombëtare pranë PD Piro Ahmetaj ka dhënë dorëheqjen nga ky funksion. Ahmetaj ka kërkuar dorëheqjen e parevokueshme nga detyra përmes një letre drejtuat strukturave të PD-së. Në letrën drejtuar kreut te PD Lulzim Basha, Ahmetaj shpreh ndjesën për të gjithë ata që mund të ketë lënduar ose zhgënjyer me këtë akt. Ai shpreh […]

17 March, 2021 13:23 | 0 Komente
Aktualitet

Asgjë nuk është siç duket: Kulisat e fushatës, nga Meta te Basha

Fushata për zgjedhjet e 25 prillit, si kurrë ndonjëherë po shfaqet si një fushatë atipike dhe e tillë do të jetë deri në fund. Një fushatë e kondicionuar nga pandemia dhe rregullat anti-Covid, por edhe një fushatë ku nuk kemi vetëm dy palët në garë, ata në pushtet dhe ata në opozitë, por shumë faktorë […]

17 March, 2021 13:19 | 0 Komente
Aktualitet

Sadiku në histori, shqiptari i parë në Copa Liberatores

Transferimi në Bolivinë e largët i befasoi të gjithë. Por, Armando Sadiku hyn në histori, si futbollisti i parë shqiptar që luan në Copa Libertadores. Sulmuesi debutoi në turneun që është ekuivalent i Champions në Amerikën Latine, në fitoren 5-0 që skuadra e tij, Bolivar regjistroi përballë uruguaianëve të Wanderers, duke siguruar një biletë në […]

17 March, 2021 13:15 | 0 Komente
Aktualitet

ANALIZA: Serbisë dhe Malit të Zi u ofrohet rrugë më e shkurtër për në BE

Në Bashkimin Evropian janë duke vazhduar përgatitjet që Mali i Zi dhe Serbia të përfshihen në metodologjinë e re të zgjerimit të bllokut, që ishte miratuar në shkurt të vitit 2020. Në një dokument të brendshëm, të përgatitur nga Komisioni Evropian për shtetet anëtare, janë paraqitur hapat përmes së cilave edhe Mali i Zi dhe […]

17 March, 2021 13:04 | 0 Komente
© 2021 Gazeta Tema. All Rights Reserved
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.