Aktualitet

Burri në spital këshillonte gruan të flinte me meshkuj të tjerë, pas vdekjes vejusha gjen ngushëllimi tek…

Nga L.B | 16 March, 2021 22:00

Një ish-parukiere ka marrë lejën e bashkëshortit para se të vdiste të dilte dhe të flinte me meshkuj të tjerë. Ata u takuan në vitin 1999 dhe menjëherë patën një kimi me njëri-tjetrin.

“Në kishim kimi, kaluam shumë mirë në dhomën e gjumit, unë jam nga ato femra që mund të shkoj me orë të tëra, por edhe ai njësoj si unë”, është shprehur Debbie.

Dy vjet pasi u lidhën, Tony sugjeroi hapjen e marrëdhënies me të dashur të tjerë. Debbiet nuk i pëlqeu si ide në fillim sepse mund të krijoheshin xhelozi dhe do humbte besimi.

Më pas Debbie hyri në faqen e internetit Illying Encounters, një një faqe ku mundësohen takime me njerëz të martuar, ku shumë shpejti ajo mori interes të madh.

Tony u bashkua me faqen në internet në 2009 dhe dyshja filloi të kishte shumë takime me të tjerë. Ata nuk kishin frikë të shkonin në takime ose të sillnin të dashurit në shtëpinë e tyre.

Por në vitin 2011, Toni pati shqetësime serioze shëndetësore si sëmundja e mushkërive etj. Ajo u largua nga puna si parukiere për t’u kujdesur për të, në Shtator të 2019 ai pësoi komplikacione pas një operacioni në zemër.

Kur Toni ishte në spital , ai vazhdoi të inkurajonte partneren e tij për të fjetur me burra të tjerë. Ai ndërroi jetë në Janar të vitit të kaluar në 62 vjeç. Debbie ishte e shkatërruar sepse nuk ishte në gjendje t’i thoshte lamtumirë siç duhet për shkak të pandemisë.

Që atëherë ajo ka gjetur ngushëllim tek tre nga burrat me të cilët u miqësua ndërsa burri i saj ishte në spital. Ajo thotë që pasi të përfundojë pandemia do merret me takime të reja dhe Toni do e bekojë atë.

Share! Facebook Twitter Whatsapp

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Aktualitet

Ministri britanik i Shëndetësisë: Qëndroni të qetë dhe vazhdoni vaksinimin me AstraZeneca

Ministri britanik i Shëndetësisë, Matt Hancock kërkoi sot të vazhdohej procesi i vaksinimit kundër COVID-19 me AstraZeneca, duke siguruar se nuk kishte prova se ajo shkaktonte mpiksje gjaku. Përdorimi i kësaj vaksine u pezullua si masë parandaluese nga disa vende të shqetësuara për efekte të mundshme anësore. “Nuk ka prova që këto vaksina kanë shkaktuar […]

17 March, 2021 13:40 | 0 Komente
Aktualitet

LETRA/ Basha nuk e kandidoi në Vlorë, Këshilltari i Sigurisë në PD jep dorëheqjen. Gjeneral Ahmetaj: Sekserët kanë pushtuar të djathtën

Ish-këshilltari i sigurisë kombëtare pranë PD Piro Ahmetaj ka dhënë dorëheqjen nga ky funksion. Ahmetaj ka kërkuar dorëheqjen e parevokueshme nga detyra përmes një letre drejtuat strukturave të PD-së. Në letrën drejtuar kreut te PD Lulzim Basha, Ahmetaj shpreh ndjesën për të gjithë ata që mund të ketë lënduar ose zhgënjyer me këtë akt. Ai shpreh […]

17 March, 2021 13:23 | 0 Komente
Aktualitet

Asgjë nuk është siç duket: Kulisat e fushatës, nga Meta te Basha

Fushata për zgjedhjet e 25 prillit, si kurrë ndonjëherë po shfaqet si një fushatë atipike dhe e tillë do të jetë deri në fund. Një fushatë e kondicionuar nga pandemia dhe rregullat anti-Covid, por edhe një fushatë ku nuk kemi vetëm dy palët në garë, ata në pushtet dhe ata në opozitë, por shumë faktorë […]

17 March, 2021 13:19 | 0 Komente
Aktualitet

Sadiku në histori, shqiptari i parë në Copa Liberatores

Transferimi në Bolivinë e largët i befasoi të gjithë. Por, Armando Sadiku hyn në histori, si futbollisti i parë shqiptar që luan në Copa Libertadores. Sulmuesi debutoi në turneun që është ekuivalent i Champions në Amerikën Latine, në fitoren 5-0 që skuadra e tij, Bolivar regjistroi përballë uruguaianëve të Wanderers, duke siguruar një biletë në […]

17 March, 2021 13:15 | 0 Komente
Aktualitet

ANALIZA: Serbisë dhe Malit të Zi u ofrohet rrugë më e shkurtër për në BE

Në Bashkimin Evropian janë duke vazhduar përgatitjet që Mali i Zi dhe Serbia të përfshihen në metodologjinë e re të zgjerimit të bllokut, që ishte miratuar në shkurt të vitit 2020. Në një dokument të brendshëm, të përgatitur nga Komisioni Evropian për shtetet anëtare, janë paraqitur hapat përmes së cilave edhe Mali i Zi dhe […]

17 March, 2021 13:04 | 0 Komente
© 2021 Gazeta Tema. All Rights Reserved
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.