Cookie Policy

When you visit any website, it may store or retrieve information on your browser, mostly in the form of cookies. This information might be about you, your preferences or your device and is mostly used to make the site work as you expect it to. The information does not usually directly identify you, but it can give you a more personalised web experience

These cookies are necessary for the website to function and cannot be switched off in our systems. They are usually only set in response to actions made by you which amount to a request for services, such as setting your privacy preferences, logging in or filling in forms.

You can set your browser to block or alert you about these cookies, but some parts of the site will not then work. These cookies do not store any personally identifiable information

These cookies allow us to count visits and traffic sources so we can measure and improve the performance of our site. They help us to know which pages are the most and least popular and see how visitors move around the site.

All information these cookies collect is aggregated and therefore anonymous. If you do not allow these cookies we will not know when you have visited our site, and will not be able to monitor its performance.

Cdo website qe ju vizitoni mund te ruaj ose marre informacion nga browseri juaj dhe ne shumicen e rasteve merret ne formen e cookies. Ky informacion i cili perdoret per ta kthyer faqen me funksionale dhe me te pershtatshme per lexuesit mund te jete ne lidhje me ju, interesaat tuaja ose per pajisjen tuaj. Informacioni nuk mund tju indentifikoj ju personalisht, por sherben per te ofruar nje ekeperience te personalizuar.

Cookies jane te domosdoshme per funksionimin e websitit, por ju mund te bllokoni cookies ne “menu” e browserit tuaj cka do te rezultoje ne humbje te aksesit ne website.
Cookies mundesojne marrjen e statistikave te website te cilat perfshijne trafikun e faqes, vizitat edhe artikujt e preferuar te perdoruesve te cilat ndikojne ne permiresimin e performances se faqes.

I gjithe informacioni qe grumbullohet do te bashkohet me informacion te meparshem cka e ben te gjithe informacionin anonim. Nese keto cookies bllokohen, do te jete e pamundur per te monitoruar faqen dhe performances e saj.

Aktualitet

Basha takon në Vlorë “kushëririn” e Ramës dhe Bujar Asqeriun: Atë symadhin s’e do askush në fisin tonë, nuk të gënjen vëllai

Lulzim Basha gjatë vizitës së tij në Vlorë, ka takuar disa personazhe interesantë. I pari ishte një tip, që u prezantua si kushëriri i Ramës. “O vlla të uroj shëndet, ne do fitojmë. Unë jam kushëriri i Edi Ramës, më maskarai që ka Shqipëria. Na mori pronat, më hoqi nga puna mua, familjen time, ia […]

17 March, 2021 11:42 | 3 Komente
Aktualitet

Rrëfimi shokues i këngëtares së njohur: Më përdhunuan kur isha 15 vjeç, dhe prapë kur isha duke vdekur nga mbidoza

Në dokumentarin e saj të ri, “Dancing With the Devil”, Demi Lovato ka folur publikisht për abuzimet seksuale që janë kryer ndaj saj. Dy nga ngjarjet më traumatike për të cilat flet, Demi i kujton në 2018-ën, kur përfundoi në mbidozë nga shpërndarësi i saj i drogës dhe tjetrën, kur ishte 15 vjeç, kësaj here […]

17 March, 2021 11:32 | 0 Komente
Aktualitet

Nikoll Lesi paralajmëron humbjen: Duhet të përgatitemi për përleshje më 25 prill

Nikoll Lesi nëpërmjet gazetës së tij ka paralajmëruar humbjen e zgjedhjeve më 25 prill. Kjo, me argumentin se ato do të vidhen. Ndaj ai i bën thirrje opozitës që të bëhet gati për përleshje. “Nuk ka asnjë precedentë historikë apo logjikë politike, që sheh fituese përballë një uragani opozitar, një qeveri të kalbur nga korrupsioni […]

17 March, 2021 10:43 | 18 Komente
Aktualitet

REPLIKAT/ Fermeri ia thotë në sy: Ty nuk ta kam besën! Reagon Basha: Fajin e ka Rama që s’keni besim tek unë

Lulzim Basha ishte në Novoselë të Vlorës këtë të mërkurë ku takoi disa fermerë. Basha premtoi subvencione deri në 100 milionë euro për fermerët, ndërkohë që deklaroi se PD-ja është e vetmja forcë që mund ta çojë në Europë, Shqipërinë. “Gjëja e parë që kemi është 100 mln euro subvencione për fermerin. Që Shqipëria duhet […]

17 March, 2021 10:30 | 9 Komente
Aktualitet

FOTOT: Arrestohet për skllavëri “Lordi i Seksit”, jetonte me 6 gra dhe drejtonte sektin e çuditshëm

Policia e Australisë ka bërë së fundmi publike fotot nga operacioni i kryer të enjten e kaluar në pronat e të ashtuquajturit “Lordi i Seksit”, i cili u arrestua nën akuzën e skllavërisë. James Robert Davis u arrestua në pronën e tij në Armidale, në veri të Neë South Wales dhe policia ushtroi një kontroll […]

17 March, 2021 10:27 | 1 Komente
© 2021 Gazeta Tema. All Rights Reserved
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.