Kontakt

Adresa Rruga “Ismail Qemali”, Pallati 7/1, Shkalla 2, Apartamenti 1.
Drejtor Mero Baze [email protected]
Kryeredaktor Bledi Lumani [email protected]
Sales & Marketing Regon Baze [email protected], Vetem Whatsapp 00355696244729

SHBA & Canada Bjorn Runa [email protected] , +1 (416) 838-6864

Për cdo informacion shkruani në [email protected]
Nipt: K91624015A

 

Aktualitet

Basha takon në Vlorë “kushëririn” e Ramës dhe Bujar Asqeriun: Atë symadhin s’e do askush në fisin tonë, nuk të gënjen vëllai

Lulzim Basha gjatë vizitës së tij në Vlorë, ka takuar disa personazhe interesantë. I pari ishte një tip, që u prezantua si kushëriri i Ramës. “O vlla të uroj shëndet, ne do fitojmë. Unë jam kushëriri i Edi Ramës, më maskarai që ka Shqipëria. Na mori pronat, më hoqi nga puna mua, familjen time, ia […]

17 March, 2021 11:42 | 3 Komente
Aktualitet

Rrëfimi shokues i këngëtares së njohur: Më përdhunuan kur isha 15 vjeç, dhe prapë kur isha duke vdekur nga mbidoza

Në dokumentarin e saj të ri, “Dancing With the Devil”, Demi Lovato ka folur publikisht për abuzimet seksuale që janë kryer ndaj saj. Dy nga ngjarjet më traumatike për të cilat flet, Demi i kujton në 2018-ën, kur përfundoi në mbidozë nga shpërndarësi i saj i drogës dhe tjetrën, kur ishte 15 vjeç, kësaj here […]

17 March, 2021 11:32 | 0 Komente
Aktualitet

Nikoll Lesi paralajmëron humbjen: Duhet të përgatitemi për përleshje më 25 prill

Nikoll Lesi nëpërmjet gazetës së tij ka paralajmëruar humbjen e zgjedhjeve më 25 prill. Kjo, me argumentin se ato do të vidhen. Ndaj ai i bën thirrje opozitës që të bëhet gati për përleshje. “Nuk ka asnjë precedentë historikë apo logjikë politike, që sheh fituese përballë një uragani opozitar, një qeveri të kalbur nga korrupsioni […]

17 March, 2021 10:43 | 18 Komente
Aktualitet

REPLIKAT/ Fermeri ia thotë në sy: Ty nuk ta kam besën! Reagon Basha: Fajin e ka Rama që s’keni besim tek unë

Lulzim Basha ishte në Novoselë të Vlorës këtë të mërkurë ku takoi disa fermerë. Basha premtoi subvencione deri në 100 milionë euro për fermerët, ndërkohë që deklaroi se PD-ja është e vetmja forcë që mund ta çojë në Europë, Shqipërinë. “Gjëja e parë që kemi është 100 mln euro subvencione për fermerin. Që Shqipëria duhet […]

17 March, 2021 10:30 | 9 Komente
Aktualitet

FOTOT: Arrestohet për skllavëri “Lordi i Seksit”, jetonte me 6 gra dhe drejtonte sektin e çuditshëm

Policia e Australisë ka bërë së fundmi publike fotot nga operacioni i kryer të enjten e kaluar në pronat e të ashtuquajturit “Lordi i Seksit”, i cili u arrestua nën akuzën e skllavërisë. James Robert Davis u arrestua në pronën e tij në Armidale, në veri të Neë South Wales dhe policia ushtroi një kontroll […]

17 March, 2021 10:27 | 1 Komente
© 2021 Gazeta Tema. All Rights Reserved
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.